› rozwój i edukacja |
ponad rok temu
24.09.2019 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 1 / 100% |
A A A |
Od początku września uczniowie z całej Polski w wieku 15-19 lat mogą zarejestrować się do szóstej już edycji programu stypendialnego ADAMED SmartUP. Od 1 października startuje natomiast punktowana rozgrywka, czyli gra rekrutacyjna, która dla najlepszych użytkowników może być przepustką do kolejnych etapów i szansą na otrzymanie indywidualnych konsultacji edukacyjnych oraz stypendium finansowego wysokości 40 tys. złotych.
W ramach gry zarejestrowani użytkownicy wcielą się tym razem w młodych stażystów Uniwersytetu ADAMED SmartUP i będą musieli zmierzyć się z zadaniami z zakresu: biologii, medycyny, chemii, informatyki i astrofizyki, ukrytymi w 10 teczkach tematycznych. Na ich rozwiązanie mają czas do 15 stycznia 2020 r.
Masz 15-19 lat i pasjonujesz się naukami ścisłymi bądź przyrodniczymi? Pomimo młodego wieku marzysz już o zawrotnej karierze naukowej? Nie czekaj i sprawdź swoje umiejętności w ramach programu ADAMED SmartUP. Od początku września możesz zarejestrować się do jego 6. edycji, a od kolejnego miesiąca wziąć udział w grze alternatywnej rzeczywistości, gdzie wcielisz się w rolę młodego stażysty. Na uczniów, którzy najlepiej poradzą sobie w kilkuetapowym procesie rekrutacji, czeka roczny program konsultacji edukacyjnych oraz stypendia finansowe.
Rejestracja do 6. edycji programu edukacyjnego ADAMED SmartUP ruszyła 2 września. To dopiero początek procesu rekrutacyjnego, w ramach którego uczniowie będą mogli poznać podstawy zasad krytycznego myślenia w grze memory dostępnej na stronie: www.adamedsmartup.pl. Etap ten nie będzie jednak oceniany – punktowana rozgrywka rozpocznie się w październiku. Od tej pory zarejestrowani użytkownicy wcielą się w role młodych stażystów Uniwersytetu ADAMED SmartUP, a ich zadaniem będzie rozwiązanie łamigłówek z zakresu: biologii, medycyny, chemii, informatyki i astrofizyki, rozdzielonych pomiędzy 10 teczek tematycznych. Stażyści będą weryfikować przydzielone im zadania oraz sprawdzać, gdzie tkwi ich błąd, do czego z pewnością przydadzą się wcześniej zdobyte umiejętności heurystyczne. Nie mogą jednak zapominać o pozostałych pracownikach uniwersytetu, o ich wiedzy i doświadczeniu, z którego będą mogli skorzystać.
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. |