› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Jak w pełni zadbać o wygodę dziecka podczas podróży samochodem?

› poradnik 28 dni temu    2.10.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak w pełni zadbać o wygodę dziecka podczas podróży samochodem?

Planując podróż samochodową z dzieckiem, należy się do niej odpowiednio przygotować, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz komfort malucha. Podstawą z pewnością jest wysokiej jakości atestowany fotelik. Ale istnieje też kilka innych produktów, w które warto się wyposażyć, żeby podróż upłynęła w miłej atmosferze – bez płaczu i protestów ze strony małego pasażera.

Zapewniający wygodę podnóżek do fotelika

Poruszając temat bezpieczeństwa dziecka w podróży, dużo mówi się o foteliku i jego prawidłowym mocowaniu. Niewątpliwie jest to ogromnie ważna kwestia, ale niemniej istotne jest to, żeby zainwestować w podnóżek do fotelika, który dba nie tylko o komfort malucha, bowiem zwisające nóżki z czasem zaczynają drętwieć, a dziecko zaczyna odczuwać dyskomfort, który może prowadzić do chęci zmiany pozycji, co w przypadku nagłego hamowania może być bardzo tragiczne w skutkach. Ponadto dłuższe siedzenie z nogami w powietrzu niekorzystnie wpływa na stawy i może prowadzić do tkliwości ud, łydek, kolan, stóp, a także bólów kręgosłupa.

Zastanawiasz się, dla jakiej grupy wiekowej dedykowane są podnóżki? Otóż mogą z nich korzystać dzieci od drugiego do dziewiątego roku życia. Co ważne, nie trzeba wymieniać podnóżków, aby dopasować je do potrzeb rosnącego malucha, ponieważ produkt ten jest regulowany. A to oznacza, że rośnie razem z dzieckiem. Taki podnóżek do fotelika to inwestycja na lata, która zapewnia dziecku wygodę, a nam spokojną podróż. Wejdź na stronę www.kidstrips.pl i zamów podnóżek, dzięki któremu Twoje dziecko nie doświadczy podczas jazdy problemów z krążeniem i spowodowanego tym drętwienia dolnych kończyn. 

Wkładki do fotelika dbające o komfort malucha

Każdy rodzic zgodzi się z tym, że bardzo ważne jest dbanie o to, żeby dziecko się nie przegrzewało. Bo spocony maluch nie tylko może być rozdrażniony, ale też bardzo szybko może się przeziębić. Aby do tego nie doprowadzić, warto wyposażyć małego podróżnika w specjalne wkładki antypotowe do fotelika. Posiadają one strukturę 3D, która mimo ciężaru się nie zmienia, dzięki czemu możliwa jest stała cyrkulacja powietrza. Tym samym zapobiega to gromadzeniu się wilgoci i poceniu się malucha.

Takie nowoczesne wkładki do fotelika mogą być używane przez cały rok i co warto podkreślić, możemy z nich korzystać nie tylko w samochodzie. Doskonale sprawdzają się też w wózkach spacerowych, gwarantując suchość i świeżość. W zależności od wieku, a przede wszystkim wagi dziecka, możemy sięgnąć po wkładki antypotowe do fotelika 0-13 kg, 9-18 kg lub 15-36 kg. Wkładki dostępne są w czterech kolorach, dzięki czemu możemy dopasować je do kolorystyki fotelika. 

Nawet drobna niewygoda może być powodem płaczu i rozdrażnienia maluszka, co będzie skutkowało stresującą podróżą. Dlatego zanim wybierzemy się ze swoją pociechą w bliższą lub dalszą podróż, zaopatrzmy się w atestowany fotelik samochodowy oraz przydatne akcesoria, takie jak podnóżek oraz wkładki do fotelika.  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.