› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Jak urządzić mały pokój dziecięcy?

› poradnik 6 miesięcy temu    16.11.2020
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Jak urządzić mały pokój dziecięcy?

Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Przeznaczony dla najmłodszych - często najbardziej wymagających spośród wszystkich domowników - powinien stanowić bezpieczną przystań dla naszych pociech. Być ich azylem, schronieniem, miejscem, w którym czują się swobodnie, w pełni komfortowo i po prostu "jak u siebie". Warto zatem nie narzucać, ale współtworzyć tę przestrzeń z dzieckiem, uwzględniając nie tylko jego potrzeby, ale również oczekiwania względem pomieszczenia, które będzie zamieszkiwać.

Na stronie internetowej ttp://www.bami.pl/ znajdą Państwo piękne i nietuzinkowe meble dziecięce BAMI, które tworzone są z pasją. Propozycje dostępne w sklepie łączą w sobie trzy najważniejsze cechy, którymi powinny odznaczać się meble dedykowane najmłodszym. Pierwszą z tych cech jest oczywiście funkcjonalność i bezpieczeństwo. Elementy wyposażenia pokoju dziecięcego powinny być przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki mebli skierowanych do najmłodszych - łatwo otwierać się oraz zamykać, być pozbawione ostrych krawędzi lub uchwytów, a także być w miarę ciche w codziennym użytkowaniu. Ponadto meble dziecięce powinny być jak najlepsze pod względem jakości. Trwałe, wytrzymałe, jak również odporne na uszkodzenia i zarysowania mebelki wykonane z wysokogatunkowych materiałów w solidny i staranny sposób będą mogły rosnąć wraz z dzieckiem, zachwycając niezmienionym stanem. Trzecią, równie istotną rzeczą, jest oczywiście sam wygląd wybieranych propozycji. 

BAMI to mebelki, które zostały stworzone w oparciu o analizę potrzeb zarówno entuzjastów nowoczesności, nietuzinkowych kształtów oraz niekonwencjonalnych rozwiązań, jak również miłośników tradycji, zwolenników klasycznej elegancji, pragnących wprowadzić do dziecięcego wnętrza odrobinę luksusu. Każda z propozycji została wykonana z wielką starannością, nie ma tu miejsca na przypadkowość. Praktyczne, solidne i piękne pod względem designu meble kierowane są zarówno do pokojów dziewczęcych, jak i chłopięcych, dedykowane dzieciom w każdym wieku. Prezentowane propozycje z powodzeniem można wykorzystać w pokoju nastolatka, jak i niemowlęcia, dużym oraz małym pomieszczeniom. 

Do tego drugiego rodzaju pomieszczenia świetnie sprawdzą się nowoczesne propozycje dostępne w ramach przygotowanej oferty. Stanowią one swego rodzaju połączenie kilku zróżnicowanych rodzajów mebli w jednym. Połączenie biurka oraz łóżka znajdującego się nad nim to nie tylko funkcjonalna propozycja pozwalająca zaoszczędzić miejsce w niewielkich rozmiarów pomieszczeniu, ale także świetna atrakcja dla dzieci i młodzieży. To nie jedyna tego rodzaju propozycja - interesujących rozwiązań jest zdecydowanie więcej. 

W małych pomieszczeniach nie bez znaczenia są również dodatki oraz optyczne powiększenie wnętrza. Jasne, ożywiające, wprowadzające więcej ciepła gadżety na pewno pozytywnie wpłyną na pokój dziecięcy, dodając mu uroku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Joolka
6 miesięcy temu 1
Pokoj dziecka to jedno z wazniejszych pomieszczen w naszym domu :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.