› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Idealna drużyna NERF

› poradnik ponad rok temu    23.08.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Idealna drużyna NERF

Bitwa na wyrzutnie NERF to wspaniała zabawa, która smakuje najlepiej… w towarzystwie przyjaciół oraz innych wielbicieli celowania do siebie z zabawkowej broni na piankowe strzałki. To jasne, że najfajniejsze są pojedynki z udziałem wielu osób z podziałem na drużyny. Dopiero wtedy emocje są ogromne, a zaangażowanie w pojedynek sięga zenitu. Jak jednak zebrać wymarzoną drużynę NERF, aby w pełni cieszyć się z możliwości tych nowoczesnych zabawek?

Znajdź ekipę!

Zacznij od znalezienia w okolicy ludzi, którzy lubią Nerf tak samo jak Ty. Możesz także zarazić swoją zajawką znajomych lub kogokolwiek ze swojej rodziny, klasy szkolnej czy miejsca zamieszkania. Aby stworzyć swój dream-team będziesz potrzebować przynajmniej 2 osób, którym następnie przypiszecie odpowiednie role i pozycje w drużynie. Pamiętaj, aby upewnić się, że każdemu odpowiada jego funkcja. Szybko przekonasz się, jak NERFowa rywalizacja potrafi uzależnić!

Stwórz idealny balans

Tworząc swój NERF zespół, skup się na stworzeniu równowagi pomiędzy zawodnikami. Doskonały oddział NERF powinien mieć równowagę mocy, ukrywania się, szybkości i dokładności. Kluczem jest znalezienie osób, które pasują do tych określeń. Dla każdego członka zespołu wybierz zatem jedną z następujących ról, w zależności od tego, jaka wyrzutnia NERF najbardziej mu odpowiada. A zatem jeśli Twój zawodnik ma opanowane takie bronie, jak Retaliator lub Rampage, prawdopodobnie odnajdzie się w kategorii prędkości. Jeśli jest najlepszy w strzałach z Vulcano lub Rapidstrike, prawdopodobnie sprawdzi się w kategorii mocy. Zawodnicy z wyrzutniami Hammershot lub Strongarm prawdopodobnie będą najlepsi w tworzeniu podstępów, zaś ci z Longshotem lub Longstrikem prawdopodobnie będą najlepsi pod względem dokładności.

Teraz pora na przypisanie dokładnych ról każdemu zawodnikowi. Najbardziej udany oddział Nerf składa się z co najmniej pięciu osób jako członków drużyny – wtedy rozgrywka naprawdę pozwala poczuć się jak na prawdziwej bitwie! Na początek potrzebny będzie dowódca - żołnierz alfa, który dzieli się taktyką z oddziałem. Następnie atakujący oraz snajper, który dostarcza wsparcia zespołowi. Niezbędny będzie również inżynier, który dba o stan broni sojuszników, jeśli te zacinają się lub potrzebują ekstra amunicji. Przydać się może również medyk, który powinien używać lekkich pistoletów-wyrzutni NERF lub lekkich karabinów. Na koniec niezbędny będzie strzelec, który ma pełną siłę ognia i może stawić czoła trudnym wyzwaniom, takim jak przedostanie się przez inwazję.

Wybierzcie lidera

Kiedy już przypiszesz role swoim zawodnikom, będziecie potrzebować lidera. Pamiętajcie o tym, że przywódca będzie musiał być ciągle skupiony, mieć donośny głos do wydawania rozkazów, a także będzie musiał wiedzieć, jak używać wszystkich broni NERF w arsenale drużyny. To niełatwe zadanie, jednak przynosi ono wiele satysfakcji.

Gotowy do zebrania drużyny NERF? Trzymamy kciuki za Wasz skład!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.