› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Hulaj-nóżka dla dzieci na Kalbarze

› bieżące 19 dni temu    25.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Hulaj-nóżka dla dzieci na Kalbarze fot. MOSIR Elbląg

Wszystkie dzieci, które lubią jeździć na rowerkach biegowych i hulajnogach - zapraszamy Was i Waszych rodziców na wyjątkową imprezę. Kręćcie z nami kółeczka na Torze Kalbar, a otrzymacie pamiątkowe medale za udział w zawodach pełnych emocji. Startujemy w sobotę, 30 lipca, o godzinie 11:00.

Obowiązują zapisy, a udział jest bezpłatny.

Hulaj-nóżka to już druga edycja imprezy, zorganizowanej przez MOSiR w Elblągu, dla wszystkich dzieci do 12 lat. Podczas zawodów odbędą się starty na rowerkach biegowych i hulajnogach, w różnych kategoriach wiekowych, a także na różnych trasach. Najważniejsza będzie jednak przede wszystkim dobra i bezpieczna zabawa.

Imprezę rozpoczną mali cykliści, poruszający się na rowerkach biegowych. Oni pojadą na dystansie 150 metrów. Później na torze pojawią się najmłodsi amatorzy hulajnóg. Dla nich przygotowano trasy 200 i 333 metrowe (1 okrążenie na torze). Wszystkie dzieci będą startować wspólnie w danej kategorii wiekowej (system startów będzie jednak zależał od liczby osób w danej kategorii). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a trójka najszybszych w danej kategorii także dodatkową niespodziankę.

Zgłoszenia do zawodów ,,Hulaj-nóżka” przyjmowane są do piątku, 29 lipca, do godz. 12:00, poprzez wypełnienie formularza Google. Obowiązywać będzie limit uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń. W dniu zawodów także będzie możliwość zapisania się, gdy będą jeszcze wolne miejsca.

Program zawodów:

10:00-11:00 – Biuro Zawodów, punkt informacyjny, zapisy, wydawanie numerów

10:45-10:55 – Otwarcie zawodów, przywitanie uczestników, odprawa techniczna

11:00-11:30 – start dzieci na rowerkach biegowych (dzieci do 2 lat) i dekoracja (dopuszcza się start z rodzicami/opiekunami)

11:35 – start dzieci na hulajnogach w poszczególnych kategoriach wiekowych (dzieci 3-4 lata, dopuszcza się start z rodzicami,opiekunami, 5-6 lat, 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat) i dekoracja

13:00 – zakończenie imprezy

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.