› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Hamak a może leżak? Odpocznij w Parku Modrzewie

› bieżące 11 miesięcy temu    12.07.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sjesta w Parku Modrzewie - logo,Sjesta w Parku Modrzewie - logo, fot. 

W najbliższą sobotę, 15 lipca na odwiedzających Park Modrzewie czekać będzie szereg atrakcji. Tego dnia rozpocznie się cykl spotkań w ramach letniego Festiwalu Odpoczynku. Będzie można poleżeć na hamakach, leżakach czy kocach piknikowych. Przewidziane są również zajęcia sportowe i animacje dla dzieci

Podczas „Sjesty w Parku Modrzewie” dzięki uprzejmości Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, w specjalnym punkcie kontrolnym będzie można zbadać sobie poziom cukru we krwi. Dodatkowo elbląscy ratownicy medyczni przeprowadzą kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Wiele atrakcji przewidzianych jest dla najmłodszych uczestników. Będą animacje dla dzieci, pokazy puszczania ogromnych baniek mydlanych, każdy będzie mógł zagrać w gry planszowe małego i wielkiego formatu.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli zrelaksować się w strefie chillout na specjalnie przygotowanych leżakach, hamakach i kocach a także wziąć udział w zajęciach sportowych.

Projekt „Sjesta w Parku Modrzewie” organizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017, który wygrał w głosowaniu mieszkańców okręgu nr 1.

Celem projektu „Sjesta w Modrzewiu” jest promocja terenów zielonych i zachęcenie mieszkańców do masowego z nich korzystania. Po tygodniu pracy elblążanie będą mogli „naładować akumulatory” i odpocząć nie robiąc kompletnie nic.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Parku Modrzewie w sobotę 15 lipca od godz. 16.00 do 20.00.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.facebook.com/sjestamodrzewie

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.