› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” od piątku w elbląskim Multikinie!

› zapowiedzi ponad rok temu    14.12.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” od piątku w elbląskim Multikinie!

Już 18 grudnia br. w kinie sieci Multikino w Elblągu będzie można zobaczyć na wielkim ekranie „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, czyli najbardziej wyczekiwaną premierę ostatnich lat. Pierwsze seanse będą już minutę po północy. Przy zakupie biletu na ten film widzowie otrzymają na pamiątkę plakat. Ponadto dla fanów Star Wars Multikino przygotowało atrakcje.

Gwiezdne wojny w reżyserii George’a Lucasa trafiły na ekrany 25 maja 1977 roku. Choć film początkowo wyświetlano tylko w 32 amerykańskich kinach, szybko pobił rekordy frekwencji, przeszedł do klasyki i całkowicie odmienił oblicze kinematografii. Kluczem do tego niezwykłego sukcesu była formuła „space opery”, łączącej elementy baśni, westernu i fantasy z niezwykłymi efektami specjalnymi, czerpiącej z mitologii i kultur całego świata.

George Lucas, wizjoner, scenarzysta i reżyser Gwiezdnych wojen, stworzył wypełnione tajemniczą Mocą gwiezdne uniwersum, którego trzonem jest sześć pełnometrażowych filmów. Już w najbliższy piątek filmowy świat Gwiezdnych wojen powiększy się o kolejną opowieść: „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” – jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat.

Bilety na premierowe pokazy filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” są dostępne w kasach kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej Multikina dostępnej dla telefonów w systemie iOS, Windows Phone oraz Android. Pierwsze seanse odbędą się w nocy z 17 na 18 grudnia br., a widzowie Multikina kupujący bilet na ten film otrzymają plakat w formacie B1. Zakup jednego biletu uprawnia do odbioru jednego plakatu.

W weekend premiery „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy” Multikino w Elblągu zaprasza nie tylko na film, ale również na gwiezdne atrakcje. W elbląskim Multikinie na widzów będzie czekała scenografia z Gwiezdnych wojen, gry na konsolach, konkursy z nagrodami oraz pamiątkowe zdjęcia ze Szturmowcami.

 

O filmie „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”

Reżyseria: J.J. Abrams

Scenariusz: J.J. Abrams

Obsada:

Harrison Ford - Han Solo

Carrie Fisher - Leia Solo

Mark Hamill - Luke Skywalker

Anthony Daniels - C-3PO

Daisy Ridley - Rey

John Boyega - Finn

Oscar Isaac - Poe Dameron

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.