› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Fotoprezenty – doskonały pomysł na świąteczne upominki

› poradnik ponad rok temu    3.12.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Fotoprezenty – doskonały pomysł na świąteczne upominki

Grudzień to czas nieustannego poszukiwania prezentów świątecznych dla najbliższych. Wiele osób z roku na rok boryka się z problemem wymyślenia oryginalnego i zaskakującego prezentu. Nie bez powodu coraz większą popularnością cieszą się upominki spersonalizowane takie jak fotogadżety.

Kolaż ze zdjęć dla dziadków

Wszelkiego rodzaju gadżety to zawsze dobry pomysł na świąteczny prezent. W ciekawy sposób można na przykład wykorzystać odbitki zdjęć. Dla dziadków lub rodziców z pewnością ciekawym i sentymentalnym prezentem będzie kolaż ze zdjęć oprawiony w antyramę, który można zrobić z odbitek zdjęć w różnych wymiarach. Oprócz zdjęć kompozycje mogą tworzyć podpisy, obrazki i inne dodatki. Każda babcia wzruszy się na taki prezent od wnuka. Prezenty tego typu są bardzo osobiste, a jednocześnie dostępne w przystępnych cenach.

Fotopuzzle dla dziecka

Bardzo atrakcyjnym prezentem na długie zimowe wieczory mogą być również puzzle przygotowane dla podstawie ciekawego lub po prostu ulubionego zdjęcia pary zakochanych, przyjaciół lub rodziców z dzieckiem. Frajdę sprawi oczywiście samo układanie, natomiast po złożeniu puzzle można oprawić i powiesić w salonie lub dziecięcym pokoju.

Fotoobrazy na płótnie

To niezwykle efektowny upominek dostępny w przystępnej cenie. Pejzaże górskie, krainy geograficzne, znane zabytki architektoniczne, zwierzęta, rośliny – każdy z tych motywów w zależności od zainteresowań bliskiej osoby można przenieść na płótno i sprezentować. Fotoobrazy są wykonywane na płótnie malarskim Canvas charakteryzującym się wysoką jakością finalną obrazu.

Moc kreatywnych prezentów fotograficznych

Na stronie FotoPrint.pl możesz zamówić fotoprezenty dla całej rodziny. Oprócz wymienionych powyżej czekają także fotokubki, t-shirty, maskotki ze zdjęciem czy fotopoduszki. W zależności od wybranego motywu możesz takie upominki przygotować dla mamy, taty, dziecka, babci, dziadka czy swojej dziewczyny. Obdarowani z pewnością docenią wysiłek włożony w przygotowanie takich upominków.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.