› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka Nic się maturzystom nie stanie !!! Czy ktoś o zdrowych zmysłach uważa, że ktoś tak dużą... ~ pewnyNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ PsychonauczycielNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ Szkoda gadacBroniarz z ZNP strajkował jak powoływano gimnazja, potem nic nie zrobili by ulżyć nauczycielom... ~ Anty lewak wszystkich strajkujących zwalniamy !!!!!!!!!!!!!!!!!Likwidujemy kartę nauczyciela ustanawiamy... ~ rodzicHmmm.... PAP podaje, że Prezes dyplomowanym zaoferował 9000 brutto. Też nie chcieli. Czyli jest... ~ Krzysztof M.Kto będzie po nich następny? Stawiam na budżetówkę. ~ gośćP. Prezydencie a zostanie Pan z moimi dziećmi w domu bo nie ma kto zostac. a mi nie dadza wolnego... ~ TataWczoraj drzwi otwarte były mega udane. Byłam z córką 11 letnią. Super podejście, dzieciaki... ~ wika

Filmowe poranki dla dzieci w Kinie Światowid

› zapowiedzi ponad rok temu    18.05.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Filmowe poranki dla dzieci w Kinie Światowid

Zbliża się kolejne spotkanie z Tupciem Chrupciem w Kinie Światowid. Drugi zestaw przygód bohatera uwielbianego przez najmłodszych widzów już w sobotę, 19 maja, na Filmowym Poranku o godz. 12:00.

Filmowe Poranki to cykl, na którym zaprezentowane zostaną filmy animowane o charakterze edukacyjnym. Dzieci oglądając przygody Tupcia Chrupcia dostaną odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dowiedzą się także jak pokonywać codzienne trudności. Pomoże im w tym bajkowy bohater, który wciąż uczy się nowych rzeczy i poznaje otaczającą go rzeczywistość. Na kolejnych spotkaniach najmłodsi będą mogli przekonać się m.in. że samodzielne jedzenie posiłków nie jest trudne, spanie we własnym łóżku nie jest straszne, a chodzenie do przedszkola to niezwykła przygoda.

Przygotowane animacje nie mają ograniczeń wiekowych, więc do kina mogą wybrać się rodzice nawet z najmniejszymi maluchami, które bez trudu odnajdą analogie do sytuacji znanych im z własnego doświadczenia.

Filmowe Poranki będą odbywać się w Kinie Światowid raz w miesiącu.

Oto daty kolejnych spotkań:

 • 23 czerwca

 • 21 lipca

 • 25 sierpnia

Cena biletów na Filmowy Poranek wynosi 10 zł.

Agnieszka Pastuszka

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.