› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Energiczny mix taneczny

› dzieci i rodzina ponad rok temu    21.02.2017
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Energiczny mix taneczny fot. nadesłane

Jeżeli do tańca towarzyskiego dodamy elementy tańca nowoczesnego i ludowego - powstanie nam nowa, energiczna forma, która z pewnością spodoba się wszystkim dzieciom uwielbiającym różnorodność.

Zajęcia Dziecięcej Akademii Tańca są świetną formą spędzenia wolnego czasu i dają możliwość poznania podstaw tanecznych. Dzieci podczas nich będą mogły sprawdzić swoje możliwości oraz styl tańca, w którym czują się najlepiej. Będzie to świetna rozgrzewka przed zapisaniem się na konkretny kurs w późniejszych latach.

Dziecięca Akademia Tańca uczy dzieci, krótkich choreografii, które opierają się na tańcu towarzyskim, nowoczesnym i ludowym. Zajęcia prowadzi Pani Katarzyna Lesz, Mistrzyni Świata Formacji Standardowych i wielokrotna Mistrzyni Polski. Najmłodszą grupę (4-5 lat) zapraszamy w poniedziałki na godzinę 16:30-17:25, a grupę starszaków (6-9 lat) dwa razy w tygodniu: w poniedziałki 17:30 – 18:25 i środy 16:30 – 17:25. Więcej informacji na stronie http://promyk.elblag.pl

Tekst: Agnieszka Pawowicz

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ANIA
ponad rok temu 1
Przydałby się taniec dla lokatorki z ul. Władysława IV w Elblągu, by wreszcie rzuciła palenie i nie zatruwała życie OSOBOM NIEPALĄCYM!!! I znowu nie rozumie palaczka mieszkanką Kołacka z Elbląga (ul. Władysława IV 3 m 54), która wczoraj z 20.02. na 22.02.2017 CAŁĄ NOC paliła od godziny 22.00. Moje dzieci (czyli córka i syn) nie mogli spać, bo nałogowa palaczka zatruwała świeże powietrze. PROSIMY o natychmiastową eksmisję w/w lokatorów (kobiety i mężczyzny, który również wieczorem pali). Wtedy wszyscy będą zadowoleni i szczęśliwi! NIEPALĄCA mama z dwójka NIEPALĄCYCH dzieci w w wieku szkolnym
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.