› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Elblążanin z 4Dreamers w Pytaniu na śniadanie i Teleexpressie. Niebawem płyta (+wideo)

› rozrywka ponad rok temu    29.03.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Elblążanin z 4Dreamers w Pytaniu na śniadanie i Teleexpressie. Niebawem płyta (+wideo) fot. TVP2 Pytanie na śniadanie

4Dreamers, którego członkiem jest elblążanin Maksymilian Więckowski był gościem „Pytania na śniadanie”. Mateusz, prowadzący program gratulował singla Sekret, który na YouTube ma 2,7 miliona odsłon. Niebawem muzyczna niespodzianka w mediach, a latem płyta. 

Maksymilian Więckowski, znany nie tylko elblążanom z The Voice Kids, nie przejął się tym, że nie dostał się do finału. Założył z kolegami poznanymi w programie zespół 4Dreamers. W lutym ukazał się ich debiutancki singiel Sekret. Teraz ma na YouTube ponad 2,77 miliona wyświetleń. 

Wczoraj (28.03) z członkami zespołu rozmawiał w Teleexpressie Marek Sierocki. Poprzedniego dnia 4Dreamers był gościem Pytania na śniadanie. Maks tak skomentował popularność singla na YouTube:

To jest wielki sukces dla nas.

Po dwóch singlach niebawem w mediach ukaże się muzyczna niespodzianka zespołu. Natomiast latem przyjdzie czas na płytę z piosenkami w języku polskim. 

Maksymilian Więckowski śpiewa także w zespole "Szalone małolaty". Gdy mieszkał w Warszawie występował m.in. w Teatrze Kwadrat, gdzie u boku Andrzeja Nejmana oraz Pawła Małaszyńskiego zaśpiewał dla Jana Kobuszewskiego podczas jego benefisu. Oto niektóre sukcesy: I nagroda Gdynia Open Festiwal  2016 w kategorii  zespół  wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy”, Srebrny Aplauz  Międzynarodowy Festiwal Piosenki  i Tańca  w Koninie 2016 r.  zespół wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy” . W  2017 r.   Maksymilian zakwalifikował się do   programu Fundacji Kochajmy zabytki  „ Nowy Jork śpiewa po polsku'', gdzie u boku gwiazd: MEZO, Katarzyny Cerekwickiej, Kamila Bednarka i Eweliny Lisowskiej oraz z czwórki dzieci niepełnosprawnych, spędził tydzień czasu w Nowym Jorku  i  pod okiem gwiazd   wystąpił  podczas koncertu dla Polonii  w sali Warsaw. Maks jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.