› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka Nic się maturzystom nie stanie !!! Czy ktoś o zdrowych zmysłach uważa, że ktoś tak dużą... ~ pewnyNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ PsychonauczycielNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ Szkoda gadacBroniarz z ZNP strajkował jak powoływano gimnazja, potem nic nie zrobili by ulżyć nauczycielom... ~ Anty lewak wszystkich strajkujących zwalniamy !!!!!!!!!!!!!!!!!Likwidujemy kartę nauczyciela ustanawiamy... ~ rodzicHmmm.... PAP podaje, że Prezes dyplomowanym zaoferował 9000 brutto. Też nie chcieli. Czyli jest... ~ Krzysztof M.Kto będzie po nich następny? Stawiam na budżetówkę. ~ gośćP. Prezydencie a zostanie Pan z moimi dziećmi w domu bo nie ma kto zostac. a mi nie dadza wolnego... ~ TataWczoraj drzwi otwarte były mega udane. Byłam z córką 11 letnią. Super podejście, dzieciaki... ~ wika

Elbląskie Szalone najlepsze na międzynarodowym festiwalu

11 miesięcy temu    4.06.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląskie Szalone najlepsze na międzynarodowym festiwalu

Zespoły Szalonych z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu odniosły, jakże by inaczej, szalony sukces podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018. Najważniejsza to Grand Prix w wysokości tysiąca zł. 

Szalone z  z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu przyzwyczaiły elblążan do tego, że zdobywają zawsze wysokie miejsca podczas rywalizacji wokalnej. 
Podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2018 (3.06) zdobyły wiele nagród, w tym tę najważniejszą:

Szalone - Grand Prix za piosenkę "Heniek"
Szalone Plus - I miejsce "Sing Sing"
Szalone Małolaty - I miejsce "Panie Janie"
Szalone Małolatki- II miejsce "Uczmy się od pszczół"
Kopciuszek - wyróżnienie
Nikola Fiedor – nagroda Rybka Uśmiechu. 

Oto reakcje po ogłoszeniu wyników:

Woooow !!!!!!
Niewiarygodne !!! Niesamowite !!!
Elbląg górą !!!  

Szalone nie spoczywają na laurach w środę (6.06) pojadą na Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej w Koninie,. 
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.