› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Elbląg w kwiaty przyodziany. Zobacz zdjęcia

› bieżące ponad rok temu    28.04.2015
Paweł Makowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
32 zdjęćElbląg w kwiaty przyodziany. Zobacz zdjęcia fot. Ryszard Siwiec

Astronomowie zapowiadali jej przyjście 20 marca, 21 marca zapisano jej wizytę w kalendarzu. Odkąd pojawiła się w naszym mieście była dość powściągliwa w okazywaniu ciepła (z paroma wyjątkami). Kto? Wiosna oczywiście. Dziś za oknem prym wiedzie raczej deszcz. Gdzie zatem podziała się przyjemniejsza koleżanka zimy?

Nie ma chyba nic gorszego niż dźwięk kropel deszczu, uderzających rano o parapet. Wtedy już wiadomo: za oknem pada deszcz, jest zimno, szaro i ponuro. Taka pogoda nie nastraja optymistycznie, nie zachęca do wyjścia z domu. Aby pomóc Wam w odzyskaniu dobrego humoru, prezentujemy galerię zdjęć wiosennych. Stanowić one bedą idealną przeciwwagę dla widoku, który macie w tej chwili za oknem.

Powtarzając za zespołem Dwa Plus Jeden: Czytelniku "wstawaj, szkoda dnia".

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

ilość zdjęć 32 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ maruda .
ponad rok temu ocena: 67%  1
Jeszcze do niedawna ludzie czepiali się wozów drabiniastych i tramwajów , a dziś czepiają się wszystkiego . Nawet padającego deszczu . A , że pada i jest mokry ,a że swoimi kroplami wali niczym werblami po blaszanych parapetach . Cóż za małostkowość i niewdzięczność . I to tylko za to , że pada deszcz . A , kto podlewa pola i trawniki i myje drzewa z kurzu ? A kto sprawia , że male dzieci wkładają kolorowe kalosze i pelerynki i niczym krasnale idą do szkoły ? A kto czyni , że działkowcom płynie szybciej krew w żyłach i wyrównuje się ciśnienie krwi skaczące niczym sprężyna przez całą zimę ? A kto tak umie ożywiać nadzieję , że w tym roku jak będzie padać , to grzyby będą , że ho , ho ! A kiedy pisze się piosenki o " autobusach zapłakanych deszczem " ? Bo chyba nie w słoneczną pogodę ? A " deszczowa piosenka " zaistniałaby bez deszczu ? A piosenka o parasolkach ? Ano , właśnie . Pamiętajmy, że z przemijającym padającym deszczem idzie żyć , ale gorzej się żyje z pochmurnymi ludźmi .
odpowiedz oceń komentarz 2 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.