› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Chodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka Nic się maturzystom nie stanie !!! Czy ktoś o zdrowych zmysłach uważa, że ktoś tak dużą... ~ pewnyNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ PsychonauczycielNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ Szkoda gadacBroniarz z ZNP strajkował jak powoływano gimnazja, potem nic nie zrobili by ulżyć nauczycielom... ~ Anty lewak wszystkich strajkujących zwalniamy !!!!!!!!!!!!!!!!!Likwidujemy kartę nauczyciela ustanawiamy... ~ rodzicHmmm.... PAP podaje, że Prezes dyplomowanym zaoferował 9000 brutto. Też nie chcieli. Czyli jest... ~ Krzysztof M.

Elbląg. Sprawdź kto oraz ile złotych dostał na sport

› sport 4 dni temu    16.05.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Sprawdź kto oraz ile złotych dostał na sport fot. Pixabay

Piętnaście klubów i stowarzyszeń otrzymało 90 tys. zł dotacji na organizację zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży podczas wakacji. Złożyły wnioski na ponad 300 tys. zł.  

Jak co roku Urząd Miejski w Elblągu ogłosił konkurs: „Organizacja zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich”. Zgłosiło się 17 klubów i stowarzyszeń z wnioskami na ponad 300 tys. zł. Pisaliśmy o tym tutaj.

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazała się informacja o wysokości przyznanej dotacji. Najwięcej otrzymał Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg – 12 tys. zł, ale liczył na 50 tys. zł. Nieco mniej dostał  Międzyszkolny Klub Sportowy "Truso" i MM KS Concordia Elbląg po 10 tys. zł.  

Najmniej otrzymali: Klub Sportowy Hart - 2 tys. z oraz Uczniowski Klub Sportowy "Jar" – 3 tys. zł.
Chcesz znać szczegóły kliknij tutaj. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.