› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Elbląg. Ruphert i Rico odwiedzą lodowisko

› zapowiedzi ponad rok temu    23.01.2018
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Ruphert i Rico odwiedzą lodowisko fot. MOSiR w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza całe rodziny na występ artystyczny Rupherta i Rico. Tym razem dwóch sympatycznych klaunów wystąpi na lodowisku Helena w programie pt.: My się zimy nie boimy”.

Ferie to dla najmłodszych doskonały czas na zabawę i szaleństwo. A skoro zabawa, to muszą być gry, konkursy i dobra muzyka. Nie inaczej będzie w najbliższy piątek na elbląskim lodowisku Helena, które odwiedzą klauni Ruphert i Rico. W programie imprezy „My się zimy nie boimy” organizatorzy przygotowali zabawy na lodzie dla całych rodzin, konkursy, pokazy klaunów, gagi cyrkowe oraz wiele innych atrakcji.

Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii dla najmłodszych przygotowano karnawałową niespodziankę, czyli występ artystyczny klaunów. Program imprezy pt. „My się zimy nie boimy” jest na tyle bogaty, że w ciągu półtoragodzinnej zabawy zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Malowanie włosów, fontanna zimnych ogni, gry i zabawy, a do tego dobra muzyka - to wszystko czekać będzie w piątek na najmłodszych użytkowników lodowiska. 

O odpowiedni klimat imprezy zadba duet klaunów Ruphert i Rico, których na elbląskim lodowisku gościliśmy już kilka razy. W tym roku dla dzieci przygotowano gadżety karnawałowo-cyrkowe: czapeczki, okulary i trąbki, a wśród atrakcji zobaczymy m.in. deszcz confetti i baniek mydlanych. Organizatorzy zachęcają mieszkańców, by piątkowe popołudnie całymi rodzinami spędzili na wspólnej zabawie karnawałowej na lodowisku Helena.

„My się zimy nie boimy”, to program artystyczny na który w najbliższy piątek, 26 stycznia o godz. 17:00 zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można zakupić w kasie lodowiska, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 do 19:00. Ilość miejsc jest ograniczona.

MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Czytelnik3332323
ponad rok temu 1
Matko klaun Rico - straszniejszy niż w filmie "TO" ;)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.