› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Elbląg. Poszukiwania wykonawcy i projektanta hali sportowej na Zatorzu

› bieżące ponad rok temu    23.10.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 Elbląg. Poszukiwania wykonawcy i projektanta hali sportowej na Zatorzu fot. archiwum elblag.net

Głosowałam dwa lata temu w Budżecie Obywatelskim, by na Zatorzu powstała hala sportowa. Ciągle są jakieś trudności. Kiedy ona wreszcie powstanie? - pyta nasza Czytelniczka. Z ogłoszenia o przetargu wynika, że inwestycja ma się zakończyć 15 maja 2018 roku. 

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o przetargu na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej hali sportowej, zlokalizowanej przy Szkole Podstawowej nr 14, przy ul. Mielczarskiego 45 w Elblągu oraz wykonanie tej hali.  

Zadanie  polega  na  wykonaniu  zadaszenia  istniejącego boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej, wybudowanego w ramach programu Moje boisko Orlik 2012. Przekryte ma zostać boisko o powierzchni 613,11 m2, przeznaczone do gry w siatkówkę, tenisa, piłkę ręczną oraz koszykówkę.

Przewiduje się budowę lekkiej hali namiotowej wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu, z zastosowaniem stałej konstrukcji, z energooszczędnym systemem ogrzewania i oświetleniem wewnętrznym, przewidzianej do całorocznego użytkowania, połączonej z istniejącym zapleczem szatniowo-sanitarnym, wraz z przyłączami, instalacjami


oraz wykonanie budynku łącznika wraz z instalacjami wewnętrznymi pomiędzy istniejącym zapleczem szatniowo-sanitarnym a projektowaną halą;

- czytamy w ogłoszeniu.

Firmy zainteresowane otrzymaniem zamówienia powinny się zgłaszać do 31 października. Wtedy dowiemy ile firm się zgłosiło i jakie oferują ceny za zaprojektowanie oraz wykonanie inwestycji. 
O tym kto wygra zdecyduje w 60 procentach cena, a w 40 proc. gwarancja. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.