› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Elbląg. Koncert Charytatywny dla Alanka. Otwórzmy serca i portfele

› bieżące ponad rok temu    27.10.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Elbląg. Koncert Charytatywny dla Alanka. Otwórzmy serca i portfele  fot. TVN Uwaga

Ogromnym zainteresowaniem naszych Czytelników cieszył się nasz tekst o Alanku, doznał poważnych obrażeń w dziesiątej  dobie po urodzeniu. Winna była matka, która nie otoczyła syna opieką i miłością. W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu lekarze uratowali maluszkowi życie, ale przed nim długa droga powrotu do zdrowia. Potrzebne są pieniądze na leczenie i rehabilitację.  

2 listopada o godz. 20.30 w w Klubie Mjazzga, przy ul. Kowalska 1-2C Elbląg odbędzie się koncert charytatywny na rzecz małego Alanka.

Wstęp tylko 10 zł (można wpłacać więcej!). Koncert połączony będzie z licytacją.

Alanek urodził się zdrowy. Dziesięć dni później wydarzyła się tragedia. Chłopiec wypadł na schody z wózka, który niosła matka z koleżanką. Dziecko doznało urazu mózgowo-czaszkowego, było poważne zagrożenie jego życia. Lekarze z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego uratowali chłopca, ale droga do pełnego zdrowia jest jeszcze daleka. 
Po tragedii Alanek trafił do rodziny zastępczej, która później adoptowała chłopca. Apeluje ona na stronie internetowej Szlachetny gest:

Przyda nam się każda pomoc finansowa by walczyć z Alankiem dalej, przed nim długie lata ciężkiej pracy. Zależy nam by w jak najlepszym stopniu zapewnić naszemu małemu a zarazem wielkiemu bohaterowi niezbędnych narzędzi do stymulacji rozwoju. 

Jeśli nie możesz pójść na koncert, a chcesz pomóc Alankowi i dowiedzieć się więcej kliknij tutaj. Tę stronę prowadzi Fundacja Szlachetny Gest:

chcemy być kołem ratunkowym dla dzieci, które z różnych powodów, potrzebują wsparcia w walce o swoje zdrowie. Zbieramy fundusze na specjalistyczne operacje, zabiegi, leczenie, rehabilitację oraz leki. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ omg121
ponad rok temu ocena: 100%  1
brawa dla matki
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.