› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Elbląg. Alanek będzie miał sprzęt rehabilitacyjny. Koncert charytatywny zakończył się sukcesem

ponad rok temu    4.11.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Alanek będzie miał sprzęt rehabilitacyjny. Koncert charytatywny zakończył się sukcesem  fot. Facebook.com/koncert charytatywny dla Alanka

Nie zawiedli ludzie dobrej woli, którzy przybyli na koncert charytatywny dla Alanka do Klubu Mjazzga. Będzie możliwy zakup nowego sprzętu rehabilitacyjnego. 

Ogromnym zainteresowaniem Czytelników cieszył się nasz tekst o Alanku, doznał poważnych obrażeń w dziesiątej dobie po urodzeniu. Winna była matka, która nie otoczyła syna opieką i miłością. W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu lekarze uratowali maluszkowi życie, ale przed nim długa droga powrotu do zdrowia. Natomiast Magdalena Madeja, pielęgniarka na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu adoptowała dziecko. Potrzebne są pieniądze na leczenie i rehabilitację. 
 
Wczoraj (2 listopada)w Klubie Mjazzga, przy ul. Kowalska 1-2C Elbląg odbył się koncert charytatywny na rzecz małego Alanka. Zagrali: Zespół Barykada (Projekt muzyczny Elbląg), Something, gościnnie Mr. Spark oraz IN Harmony a także elbląski saksofonista Łukasz Pacer.

Wstęp tylko 10 zł (ale można było wpłacać więcej!). Koncert połączony był z licytacją. Do wygrania: była koszulka z autografem  Anity Włodarczyk medalistki igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata w rzucie młotem a także Tomasza Majewskiego złotego medalisty igrzysk olimpijskich w pchnięciu kulą  oraz płyta Małgorzaty Ostrowskiej „Gramy!” z autografem. 

Koncert zakończył się sukcesem nie tylko artystycznym:

Kochani. Ze wzruszeniem powiem, że daliście Alankowi możliwość kupna nowego sprzętu rehabilitacyjnego. Dzięki Wam, dzięki sercu, które jemu oddaliście Alanek uzbierał potrzebne fundusze. UDAŁO SIĘ!!!

Bardzo dziękujemy za każdy gest, za każde słowo, za każdy przesłany do nas uśmiech. Przyrzekamy: ŁATWO SIĘ NIE PODDAMY, WALCZYMY Z CAŁYCH SIŁ. Naszym wspaniałym muzykom i prowadzącym wielkie brawa. Byliście wspaniali!!! 

- napisała  na Facebooku Magdalena Madeja, adopcyjna mama chłopca.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.