› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Dzień Prymusa w SP 11

› bieżące miesiąc temu    13.04.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dzień Prymusa w SP 11 fot. Nadesłane

12 kwietnia br. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 11 czuło się galowy nastrój. A to za sprawą prymusów, którzy przybyli wraz z rodzicami, aby świętować swoje edukacyjne sukcesy. W tym roku 161 uczniów uzyskało średnią ocen 5,0 i powyżej oraz wykazało się wysoką kulturą osobistą.

Odświętnie ubrani, uśmiechnięci i zarazem skromni szli po czerwonym dywanie odebrać listy gratulacyjne. Usłyszeli wiele ciepłych słów i otrzymali wiele oklasków za wysiłek, jaki włożyli w swój sukces. Ale duma ich rodziców była chyba największą nagrodą.

Najwyższe szkolne wyróżnienie – statuetkę Super Prymusa otrzymała Gabriela Zając, uczennica klasy V, uzyskując średnią ocen 6,0.

Powodów do dumy było jeszcze więcej – SP 11 wiedzie prym wśród elbląskich podstawówek w wynikach z konkursów przedmiotowych: 11 laureatów i 19 finalistów.

To miłe popołudnie uświetniły artystyczne występy uczniów Jedenastki. Uczennica Maria Gałecka (odnosząca sukcesy na polskiej scenie i prezentująca swój talent za granicą) subtelnie wytańczyła baletową impresję do "Dziadka do orzechów". Maria Częczek swoim niepowtarzalnym, elektryzującym głosem wyśpiewała "Meluzynę, czyli historię pewnej miłości". Występy artystyczne dopełnione były energetyczną sambą wytańczoną przez Olgę Skwierz i Kamila Kusiuka.

Słodkim akcentem kończącym tę pełną wzruszeń galę był olbrzymi płonący tort. Ten uroczysty dzień to zwieńczenie uczniowskiej pracy oraz trudu nauczycieli i rodziców.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dyrekcja i nauczyciele SP nr 11

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.