› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Dwoje młodych elblążan w The Voice Kids w sobotę 27 stycznia (+wideo)

› zapowiedzi ponad rok temu    26.01.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 3 ocen 3 / 100%
A A A
Dwoje młodych elblążan w The Voice Kids w sobotę 27 stycznia (+wideo) fot. The Voice of Poland

Tego jeszcze nie było, dwoje elblążan obejrzymy w sobotnim odcinku The Voice Kids. Są to: dziesięcioletnia Gabrysia Piotrowska oraz trzynastoletni Maksymilian Więckowski

Po sukcesie elblążanki Swietłany Boguskiej 20 stycznia w programie The Voice Kids, znów przed nami wielkie emocje. W następnym odcinku wystąpi aż dwoje młodych ludzi z Elbląga: Gabrysia Piotrowska oraz  Maksymilian Więckowski.

Mimo młodego wieku Gabrysia i Maks nie są nieznani w Elblągu. 

Gabrysia Piotrowska śpiewa w zespole "Szalone małolaty", który za swoje sukcesy otrzymał Nagrodę Prezydenta. Gabrysia śpiewała w zespole podczas gali wręczenia nagród 6 stycznia 2017. Występowała podczas  wielu elbląskich imprez m.in. na Święcie chleba. Młoda artystka ma dopiero 10 lat, ale śpiewa publicznie od 6 lat, bo zaczynała w scholce parafialnej jako czteroletnia dziewczynka.  
Gabrysia śpiewa także w Crazy Band (zespół w Szkołe Podstawowej nr 18 w Elblagu).  

Maksymilian Więckowski, tak jak Gabrysia śpiewa w zespole "Szalone małolaty". Gdy mieszkał w Warszawie występował m.in. w Teatrze Kwadrat, gdzie u boku Andrzeja Nejmana oraz Pawła Małaszyńskiego zaśpiewał dla Jana Kobuszewskiego podczas jego benefisu. Oto niektóre sukcesy: I nagroda Gdynia Open Festiwal  2016 w kategorii  zespół  wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy”, Srebrny Aplauz  Międzynarodowy Festiwal Piosenki  i Tańca  w Koninie 2016 r.  zespół wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy” . W  2017 r.   Maksymilian zakwalifikował się do   programu Fundacji Kochajmy zabytki  „ Nowy Jork śpiewa po polsku'', gdzie u boku gwiazd: MEZO, Katarzyny Cerekwickiej, Kamilia Bednarka i Eweliny Lisowskiej oraz z czwórki dzieci niepełnosprawnych, spędził tydzień czasu w Nowym Jorku  i  pod okiem gwiazd   wystąpił  podczas koncertu dla Polonii w sali Warsaw. Maks jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu. 

 

Gabrysia i Maks są związani z Młodzieżowym Domem Kultury. 

Jeśli chcesz zobaczyć dwójkę zdolnych elblążan, obejrzyj  zwiastun Przesłuchania w ciemno, odc. 9 i 10 – The Voice Kids Poland. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Warszawianka z Elblaga
ponad rok temu 3
Trzymamy kciuki za naszego utalentowanego nastolatka. Brawo Maksymilianie!!! Jesteśmy z Ciebie dumne zarówno w Elblągu jak i w Warszawie. Powodzenia!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dorotka
ponad rok temu 2
WOW!!!! Brawo Gabi :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Agata
ponad rok temu 1
No, to się doczekała i nie przegapię mojej kochanej Gabrysi!! :) Dzielna, mała scholkowiczka, a tu już w TV- zdolniacha!! :) mocne uściski dla Ciebie i Rodzinki i powodzenia!! :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.