› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Dwa tory wodnej zabawy w Elblągu

› bieżące miesiąc temu    7.12.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dwa tory wodnej zabawy w Elblągu fot. Nadesłane

Wszyscy lubimy bawić się w wodzie. Raz na jakiś czas warto urozmaicić pobyt na basenie dzięki dwóm dmuchanym torom przeszkód, które zagoszczą już w ten weekend w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka.

Mogą z nich skorzystać zarówno mali, jak i duzi. Przyjdź i spróbuj pokonać tory bez wpadnięcia do wody. Dmuchane tory przeszkód często goszczą w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Tym razem będą dostępne przez całą sobotę i niedzielę. Gdy tylko pojawiają się w Elblągu, cieszą się dużym zainteresowaniem. Widok licznych rodzin z dziećmi, młodzieży oraz dorosłych, pokonujących ciekawe przeszkody, łączy się z obecnością torów.

Tory te będą ustawione w strefie rekreacyjnej oraz na basenie sportowym. Dzieci będą mogły bawić się w basenie do nauki pływania, zjeżdżając pod opieką rodziców. A basen sportowy będzie zachęcał dłuższym i trudniejszym torem dla trochę starszych pływaków.

Każdy uczestnik znajdzie się pod czujnym okiem ratowników, a więc zabawa odbędzie się w bezpiecznych warunkach. Dmuchany tor przeszkód będzie dostępny w dniach 10-11 grudnia w CRW Dolinka, w godzinach od 6 do 22. Wejście w cenie zwykłego biletu na basen.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.