› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Darmowe zwiedzanie poprzez studiowanie

› bieżące ponad rok temu    12.06.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jeszcze do niedawna, studia za granicą dostępne były tylko dla bardziej zamożnych studentów. Obecnie niezależnie od grubości studenckiego portfela na taki wyjazd pozwolić może sobie każdy żak. Ponadto odbycie chociaż jednego semestru na zagranicznej uczelni wzbogaca CV o doświadczenie zawodowe i życiowe w środowisku międzynarodowym. Ponadto jest „certyfikatem” językowym, co znacznie zwiększa szanse na zdobycie dobrze płatnej pracy.
 
Program Erasmus+ umożliwia studentom studiowanie oraz odbywanie praktyk w instytucjach i firmach zagranicznych. Daje szansę na zdobycie doświadczenia na rynku pracy, podniesienia kwalifikacji oraz co najważniejsze - jest okazją do podszkolenia języka obcego.
 
Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu najchętniej wybierają ciepłe kraje w basenie Morza Śródziemnego, duży odsetek wybiera również państwa sąsiedzkie: Niemcy i Czechy. Uczestnicy wyjazdów na wyrównanie różnic w kosztach utrzymania za granicą otrzymują wysokie stypendia. Przykładowo na wyjazd do Hiszpanii, Grecji czy Francji wyjeżdżający otrzymują nawet 700 EUR miesięcznie. Co więcej, wyjeżdżający nie traci praw studenta w Polsce i zachowuje nabyte przed wyjazdem prawa do stypendiów w macierzystej uczelni m.in. socjalnego, czy naukowego.
 
 
Jeśli marzysz o poznawaniu nowych ludzi, kultur i obyczajów, chciałbyś tanim kosztem pozwiedzać Europę - Program Erasmus+ oferowany w PWSZ w Elblągu jest właśnie dla Ciebie!
 
Rekrutacja na studia w PWSZ w Elblągu rozpoczęła się 1 czerwca br. Pełna oferta kierunków studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej http://www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja
 
PWSZ w Elblągu #studiujzawodowo
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.