› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Cyrk Zalewski już w najbliższą niedzielę. Wygraj zaproszenia!

› zapowiedzi ponad rok temu    7.04.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Cyrk Zalewski już w najbliższą niedzielę. Wygraj zaproszenia! fot. archiwum elblag.net

Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny. Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki dzikim zwierzętom i egzotycznym artystom przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Teraz to miejsce będą mogli odwiedzić także elblążanie. Cyrk wystąpi w Elblągu w najbliższą niedzielę 9 kwietnia (godz. 15:00, ul. Warszawska). W związku z tym mamy do rozdania trzy podwójne zaproszenia na to jedyne w swoim rodzaju przedstawienie!

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

Widowisko zapierające dech w piersiach zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią artyści z całego świata. W programie między innymi: konie, wielbłądy, lisy, papugi, psy oraz woltyżerka, pokazy napowietrzne, ekwilibrystyka i motory w kuli śmierci! Trzyosobowa grupa Diorios z Brazylii!


KONKURS: Dla naszych Czytelników mamy przygotowane trzy podwójne (dorosły + dziecko do 10 roku życia) zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, tytuł wiadomości: "Cyrk Zalewski" na adres: konkursy@elblag.net. Na zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia do godz 12:00. Tylko zwycięzcy otrzymają informację o wygranej. Bilety do odebrania osobiście przez Czytelników za okazaniem dowodu osobistego w dniu spektaklu w kasie cyrkowej od godziny 10:00.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.