› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Co warto zobaczyć w kinie podczas ferii zimowych?

› rozrywka ponad rok temu    23.01.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Wszystkie dzieciaki są wniebowzięte – 23 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe! Przez kolejne dwa tygodnie w Multikinie będzie można zobaczyć najciekawsze premiery, a każdą z nich w najlepszych cenach. Dodatkowo dzięki akcji „Rodzina do kina” od poniedziałku do niedzieli na produkcje familijne rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle, co dziecko.

W styczniu warto odwiedzić Multikino całą rodziną. Zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi z pewnością znajdą coś dla siebie.

W styczniu do kin wszedł rozśpiewany „Sing”, „Balerina” spełnia marzenia o karierze tancerki, a w „Monster Truck” młody chłopak zaprzyjaźnia się z tajemniczym stworzeniem. Ponadto zachęcamy do odkrycia, co porabia „Ostatni smok świata”.

W ramach akcji „Rodzina do kina”, rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dziecięcego dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen przez cały tydzień,  na filmy familijne 2D i 3D do 12 roku życia. Akcja „Rodzina do kina” nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety oraz szczegółowy repertuar są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.