› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Ciężarówka Kinder JOY wraca do Elbląga!

› zapowiedzi 11 miesięcy temu    12.06.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
W tym roku zawita do kilkunastu miast w całej Polsce. W Elblągu pojawi się już 24 czerwca na Placu Jagiellończyka. Zapraszamy dzieci z rodzicami i opiekunami do odkrywania pasji, sprawdzania swoich umiejętności i wspaniałej zabawy razem z TEEN IDOLS!
 
W różnych strefach tematycznych można uczestniczyć w zabawie pod hasłami:
 
POCZUJ MOC SPORTOWEJ RYWALIZACJI
 
Wielkich emocji dostarczą z pewnością rodzinne zawody. Można wybrać jedną z zakręconych konkurencji, czyli hulać z hula hop, zakręcić piłką, ścigać się na megapoduchach albo nartach zespołowych. Amatorów sportowych wrażeń zapraszamy również do sprawdzenia się w roli piłkarza. Można poczuć się jak gwiazda mistrzowskich aren i sprawdzić moc oraz celność swoich strzałów. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i mnóstwo uśmiechu dla każdego.
 
ZAGRAJ W TELEDYSKU
 
Osoby, dla których muzyka to pasja, mają okazję przenieść się w świat prawdziwych gwiazd. Dzięki specjalnym akcesoriom, mogą wcielić się w rolę jednej z postaci ze sceny muzycznej, a także stworzyć swój własny teledysk. Z pewnością powstanie wiele wspaniałych videoclipów, którymi będzie można podzielić się ze znajomymi.
 
ZBUDUJ ROBOTA
 
Przyszli wynalazcy z pewnością odnajdą się w roli konstruktorów zabawek – robotów ze świecącymi oczami.
Można też spróbować swoich sił w zabawie niezwykłym długopisem 3D.
 
ZOSTAŃ RAJDOWCEM
 
Ryk silników, walko o zwycięstwo do ostatnich metrów i mnóstwo radości - tak właśnie wyglądają pokazy samochodów zdalnie sterowanych. Podczas jazdy na specjalnie przygotowanym torze, emocji na pewno nie zabraknie.
 
SPRAWDŹ SWOJE ZMYSŁY
 
Mistrzowie kuchni wiedzą, co dobre. Znają smaki i zapachy wielu produktów. Można pójść za ich przykładem i sprawdzić się w inspirującym kulinarnym konkursie. Tym razem zabawa będzie pyszna!
 
KONKURSY Z NAGRODAMI
 
Oprócz dobrej zabawy, gwarantujemy też moc nagród. W każdej strefie czekają inne zadania i możliwości na zdobycie atrakcyjnych upominków oraz pamiątkowych dyplomów.
 
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ulica
11 miesięcy temu 2
"Czy w adresie skrót placu powinno się pisać z dużej (Pl. ...), czy z małej (pl. ...) litery ? Zarówno całe słowo plac poprzedzające nazwę, jak i jego skrót powinny się zaczynać małą literą, np. plac Defilad, plac Solny, pl. Trzech Krzyży, pl. Na Rozdrożu. Więcej o placach i innych obiektach miejskich - zob. Słownik wyrazów kłopotliwych PWN w haśle ulica, plac, rynek, aleja. Mirosław Bańko"
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lolo
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
co za pie....na reklama
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.