› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Ceny biletów na krytą pływalnię idą w dół

› sport ponad rok temu    17.07.2015
Informacja prasowa
komentarzy 4 ocen 5 / 100%
A A A
Ceny biletów na krytą pływalnię idą w dół

Przez całe wakacje kryta pływalnia przy ul. Robotniczej czeka na dzieci i młodzież oraz miłośników pływania. Dodatkowo w sierpniu ceny biletów zostaną obniżone, co powinno jeszcze bardziej zachęcić mieszkańców do skorzystania z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Synoptycy zapowiadają, że w najbliższym czasie pogoda znacznie się poprawi i ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników wodnych atrakcji, którzy liczne wybiorą się nad wodę. W takich sytuacjach należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie naszym oraz naszych dzieci i nie korzystać z dzikich i niestrzeżonych kąpielisk. Alternatywą dla takich miejsc jest kryta pływalnia przy ul. Robotniczej, gdzie dzieci i młodzież mogą pod okiem ratowników doskonalić umiejętności pływania. To świetne miejsce na spędzenie czasu w upalne dni.

Kryta pływalnia przy ul. Robotniczej w okresie wakacji czynna jest codziennie w godzinach od 10.15 do 17.40. W tym czasie dla mieszkańców przygotowanych zostało dziesięć sesji. Do końca lipca za 40 minutowy pobyt na basenie dorośli będą musieli zapłacić 9 zł, natomiast młodzież szkolna 4 zł. By skorzystać ze zniżki muszą mieć ze sobą legitymację szkolną. Na elbląskiej pływalni obowiązuje także Karta Dużej Rodziny. Jej posiadacze zapłacą 6 zł za bilet normalny i 4 zł za ulgowy. To jednak w najbliższym czasie ma się zmienić.

- Od sierpnia ceny biletów ponownie ulegną zmianie, co powinno ucieszyć elblążan - wyjaśnia Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Wspólnie z władzami miasta zdecydowaliśmy, by w drugim wakacyjnym miesiącu, obniżyć ceny wejściówek na basen. I tak od 1 sierpnia wszyscy, bez względu na wiek, za wejście na pływalnię zapłacą jedynie 4 złote. Wejścia na basen w tym okresie będą dostępne na podstawie zakupionych jednorazowych biletów. W czasie wakacji nie jest prowadzona sprzedaż karnetów. Kasa pływalni czynna jest codziennie od godz. 10.00 do 17.30. Bilety można także rezerwować telefonicznie pod nr tel. (55) 625-63-85 wew. 23 lub 27 w godzinach urzędowania kasy. Godziny letnich zajęć na basenie: 10.15 - 10.55 11.00 - 11.40 11.45 - 12.25 12.30 - 13.10 13.15 - 13.55 14.00 - 14.40 14.45 - 15.25 15.30 - 16.10 16.15 - 16.55 17.00 - 17.40 Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Cmooook
ponad rok temu ocena: 100%  4
Bardzo się ciesze, ze mieszkam w cudownym mieście Elbląg :) Hi hi
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ plif
ponad rok temu ocena: 75%  3
Latem kryty basen ?Wolę jechać na plażę,zresztą nie tylko ja wielu tak robi.Może władza troszeczkę w końcu intensywniej pomyśli i zrobi coś otwartego w Elbląźkowie do pływania?
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ppp
ponad rok temu ocena: 60%  2
Ludzie jade do braniewa rodzina 2plus 2 place 44 zlote za dwie godziny plywania w tym mam saune jaccuzi bicze wodne z czym do ludzi i jeszcze te godziny otwarcia w Elblągu dramat mam sie z pracy zwolnic he he
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ observator
ponad rok temu ocena: 75%  1
Ciekawi mnie co jest przyczyną obniżenia cen biletów? Będę zgadywał: 1. elblążanie mają tak mało pieniędzy, że nie stać ich nawet na takie rozrywki 2. kto w takie ciepłe lato chce korzystać z basenu krytego?? 3. wyborcy pisu czekają na wybudowanie osiedlowych basenów hahaha 4. elblążanie chcą choć na moment oderwać się od tego co się dzieje w mieście i bojkotują krytą pływalnię. Strach pomyśleć co będzie z nowym "kompleksem basenowym"
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.