› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Bohaterskie Przedszkolaki. Ruszył konkurs dla przedszkoli!

› dzieci i rodzina ponad rok temu    8.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wystartował konkurs „Bohaterskie przedszkolaki”, który zachęca grupy przedszkolne do zabawy oraz nauki jak być bezpiecznym i jak pomagać innym. Maluchy, poznając zasady bezpieczeństwa, mają znaleźć w swoim otoczeniu wyjątkowych ludzi i przedstawić ich bohaterskie przygody w formie komiksu. Konkurs trwa do 5 czerwca 2017 roku. Do wspólnej zabawy zapraszają Strażak Sam oraz Rybka MiniMini.

„Bohaterskie przedszkolaki” to projekt o charakterze edukacyjnym, który jest adresowany do dzieci w wieku 3-6 lat i nauczycieli wychowania przedszkolnego. Jego celem jest inspirowanie dzieci do zdobywania wiedzy, rozbudzanie ich ciekawości i kreatywności oraz propagowanie idei pomagania innym. Maluchy do zabawy zachęca dzielny Strażak Sam, który każdego dnia wspiera mieszkańców miasteczka Pontypandy, ratuje zwierzęta i pokonuje kolejne trudności. Przedszkolaki, zdopingowane postawą bajkowego strażaka mogą uczyć się bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach i szukać wśród swoich kolegów, bliskich, czy sąsiadów codziennych bohaterów. Przygody wybranej osoby, która pomaga innym, a jej zachowanie jest godne naśladowania, dzieci mogą przedstawić w formie komiksu. Przedszkole, które przygotuje najciekawszy komiks z przygodami wybranego bohatera wygra wyjątkowe spotkanie ze Strażakiem Samem oraz zabawki o wartości 5000 zł dla całego przedszkola. Prace można nadsyłać do 5 czerwca. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16 czerwca 2017 roku na stronie internetowej konkursu.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin znajdują się na stronie www.miniminiplus.pl/bohaterskieprzedszkolaki

Więcej informacji:

Katarzyna Czechowska

Tel: 512-361-542

Mail: k.czechowska@contrust.pl

 • Bohaterskie Przedszkolaki. Ruszył konkurs dla przedszkoli!
ilość zdjęć 1 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.