› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka Nic się maturzystom nie stanie !!! Czy ktoś o zdrowych zmysłach uważa, że ktoś tak dużą... ~ pewnyNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ PsychonauczycielNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ Szkoda gadacBroniarz z ZNP strajkował jak powoływano gimnazja, potem nic nie zrobili by ulżyć nauczycielom... ~ Anty lewak wszystkich strajkujących zwalniamy !!!!!!!!!!!!!!!!!Likwidujemy kartę nauczyciela ustanawiamy... ~ rodzicHmmm.... PAP podaje, że Prezes dyplomowanym zaoferował 9000 brutto. Też nie chcieli. Czyli jest... ~ Krzysztof M.Kto będzie po nich następny? Stawiam na budżetówkę. ~ gośćP. Prezydencie a zostanie Pan z moimi dziećmi w domu bo nie ma kto zostac. a mi nie dadza wolnego... ~ TataWczoraj drzwi otwarte były mega udane. Byłam z córką 11 letnią. Super podejście, dzieciaki... ~ wika

Będzie bieżnia nad Jarem. Boisko i skocznia w dal poczekają

› inwestycje miejskie ponad rok temu    6.12.2016
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Będzie bieżnia nad Jarem. Boisko i skocznia w dal poczekają

Mieszkańcy Nad Jarem wymarzyli sobie przebudowę istniejącej bieżni przy Zespole Szkół nr 1 przy ul. Korczaka. Ponad 600 osób głosowało na tę inwestycję w ramach Budżetu Obywatelskiego. Po cichu marzyli o skoczni w dal i trawiastym boisku. Ratusz obiecał, że tak się stanie, ale niestety nie uzyskał dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Przy Zespole Szkół nr 1, przy ul. Korczaka bieżnia będzie jak nowa. Jej przebudowa obejmie wykonanie robót rozbiórkowych, budowę nowej poliuretanowej bieżni okrężnej o długości ok. 200 metrów, przebudowę oświetlenia wraz z demontażem starego, odtworzenie trawników.

Został przeprowadzony drugi już przetarg. Wpłynęły trzy oferty. Najniższą cenę 346 tys. zł zaproponowała elbląska firma Bullait. Najprawdopodobniej niebawem zostanie podpisana umowa. Bieżnia ma być gotowa do 29 maja 2017 r. Pozostałe oferty znacznie przekraczały limit 379 tys. zł, który określili urzędnicy.

Pierwszy przetarg unieważniono, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia.

Rozczarowani będą ci, którzy liczyli, że uda się ratuszowi uzyskać dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki na skocznię w dal i trawiaste boisko. Niestety nie udało się, tak jak przy budowie Orlika przy Szkole Podstawowej nr 15.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.