› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Baśniowe Święta w Ogrodach

› dzieci i rodzina ponad rok temu    4.12.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Baśniowe Święta w Ogrodach

Święta w centrum handlowym Ogrody widać już od pewnego czasu. W galerii pojawiła się zjawiskowa zimowa kraina: zamek pełen tajemniczych zakamarków, lodowy labirynt i mnóstwo świątecznych akcentów. Przed nami Mikołajki w lodowej krainie!

W tym roku siedziba Świętego Mikołaja znajduje się w elbląskich Ogrodach! Będzie on urzędował w zimowym pałacu, do którego prowadzi lodowy labirynt. W dniach 5-8 grudnia w galerii będą prowadzone świąteczne animacje pod nazwą „Mikołajki w lodowej krainie”. Na dzieci będzie czekał najsłynniejszy i najbardziej wyczekiwany dziadek na świecie, z którym każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie i zabrać je do domu na pamiątkę. Rozdawane będą świąteczne pierniczki i słodkie upominki. Od środy do piątku (5-7 grudnia) animacje zostaną poprowadzone w godzinach 15.00-18.00, a w sobotę (8 grudnia) w godzinach 12.00-18.00.

Kojarzące się na co dzień z zielenią Ogrody w okresie przedświątecznym zamieniły się w baśniową krainę w niebiesko-purpurowych odcieniach. Wewnątrz galerii stanął zachwycający iluminowany zamek Świętego Mikołaja pełen tajemniczych zakamarków, które najmłodsi mogą odkrywać podczas każdej wizyty. Wyjątkowe dekoracje aż proszą się o robienie zdjęć, dzięki którym można wygrać w konkursie trwającym właśnie na Facebooku. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie na tle dekoracji w galerii oraz dokończyć zdanie: „Gdybym znalazł/a się w bajce, to…”. Do wygrania karty podarunkowe CH Ogrody – idealne na przedświąteczne zakupy! Konkurs trwa do 9 grudnia.

fot. CH Ogrody

Świąteczną atmosferę w Ogrodach oprócz zamku tworzą też: pięć pięknie ozdobionych choinek, 11 przestrzennych gwiazd wypełnionych bombkami, 21 złocisto-srebrnych zdobnych girland oraz świąteczne monidło – każdy z odwiedzających może na chwilę zamienić się w ciasteczkowego ludzika i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach tej przyjaznej, rodzinnej przestrzeni było dla nas nie lada wyzwaniem. Lodową krainę przez dwa tygodnie przygotowywał zespół złożony z siedmiorga doświadczonych rzeźbiarzy i dekoratorów

– przyznaje Mariusz Gagatko z firmy Multidekor, która zaprojektowała i wykonała tegoroczne dekoracje Ogrodów.

Całkowity bilans tego wyjątkowego świątecznego przedsięwzięcia to aż 180 000 energooszczędnych punktów świetlnych LED i 2000 czerwonych bombek. Dekoracje będą cieszyć oczy klientów – zwłaszcza tych najmłodszych – aż do początku lutego.

fot. CH Ogrody

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.