› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Archi-Przygody: Wakacyjne Warsztaty Architektoniczne Dla Dzieci

› bieżące 15 dni temu    6.06.2024
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Archi-Przygody: Wakacyjne Warsztaty Architektoniczne Dla Dzieci fot. Nadesłane.

Czy zastanawiałaś_eś się kiedyś, jak powstają budynki, w których mieszkamy, uczymy się i bawimy? Już teraz możesz to odkryć podczas wakacyjnych warsztatów architektonicznych „Archi-przygody” dla dzieci w wieku szkolnym! Serdecznie zapraszamy do zapisów na warsztaty w Galerii EL w dniach 24-28 czerwca 2024, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 13.00.

Dlaczego warto wziąć udział? – poznasz podstawowe zasady projektowania budynków i przestrzeni miejskich, – nauczysz się, jak powstają plany architektoniczne i jak przełożyć je na rzeczywiste konstrukcje, – weźmiesz udział w kreatywnych zadaniach i ćwiczeniach, które rozwiną Twoją wyobraźnię i zdolności manualne, – spotkasz inne osoby pasjonujące się architekturą i razem stworzycie niezwykłe projekty.

Informacje organizacyjne: – kiedy: 24 – 28 czerwca 2024 (poniedziałek – piątek) – w jakich godzinach: 10.00 – 13.00 – gdzie: Centrum Sztuki Galeria EL, Kuśnierska 6 – ilość miejsc: ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń! – zapisy: e-mail- helena@galeria-el.pl lub sms- 532-885-931 (Wpisz w treści hasło: „Archi-przygody 2024”, podaj imię, nazwisko i wiek dziecka)

Nie przegap tej niesamowitej szansy na rozwijanie swoich pasji i umiejętności! Dołącz do nas na „Archi-przygody” i odkryj, jak fascynujący może być świat architektury. Zapisy już trwają, więc nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś! Do zobaczenia w Galerii EL!

„Archi-przygody” są częścią programu Narodowego Centrum Kultury, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom zajęć oraz profesjonalne materiały dla uczestników. Warsztaty poprowadzi architektka Dorota Sikorska przy wsparciu edukatorki z Galerii EL Heleny Wojciechowskiej.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA Narodowe Centrum Kultury

Agata Marcinkowska-Fedeczko
Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.