› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Aktywne soboty dla dzieci w Elblągu

› bieżące 2 miesiące temu    6.10.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Aktywne soboty dla dzieci w Elblągu fot. Nadesłane

Z-zabawa, U-uśmiech, M-motywacja, B-beztroska, A-aktywność, to zalety ZUMBY KIDS, która od września dołączyła do programu Aktywuj się z MOSiR-em. Przyprowadź swoje dziecko na zajęcia i pozwól na odkrycie nowych talentów.

Jeśli Twoje dziecko rozpiera energia, uwielbia tańczyć w rytm muzyki, lubi uczyć się nowych rzeczy, to te zajęcia będą idealne. Grupy są dostosowane odpowiednio do wieku, a same ćwiczenia dają maksimum zabawy i uczą dzieci podstawowej choreografii.

ZUMBA KIDS pozytywnie wpływa na rozwój, poprawia koordynację, kształtuje kreatywność i uczy współpracy z rówieśnikami. Zajęcia są w pełni bezpieczne i prowadzi je doświadczona instruktora z pozytywnym i cierpliwym podejściem do najmłodszych.

Na ZUMBĘ KIDS zapraszamy w soboty o godz. 10:00 (przedszkolaki wiek od 4 do 6 lat) oraz 11:00 (szkolniaki w wieku od 7 do 12 lat) do sali fitness w budynku Lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Zajęcia poprowadzi Magdalena Krupa.

Koszt jednorazowego wejścia na zajęcia to 18 zł, a cena karnetu upoważniającego do wejścia 4 razy w miesiącu to 60 zł. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.