› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - ALFA

Czy sześciolatek jest na tyle rozwinięty, by wejść w nową rolę ucznia?

B1 - dąbrowska - jpg
jestem matką kiedyś nawet nie dałam córce klapsa, tylko szarpnęłam, a facet stojący w... ~ barbieNaprawdę nie rozumiem, dlaczego aż tylu "dorosłych" ludzi uważa, że jedyną karą dla dziecka... ~ aaaaaaja tam jede i mam wszystko za darmo i wszyscy ludzie któży tam będą a na dodatek będzie... ~ ktośWidziałem podobną sytuację w innym parku.I mam pytanie czy babcia to starsza siwa pani a córka... ~ Spacerowicznormalny rodzic kiedy juz tego klapsa daje ,robi to dla dobra tego dziecka. zaden normalny rodzic... ~ mamamamaBrawo! Po trzykroć brawo za taka reakcje!ja tez zawsze reaguje,o dziwo zwykle to na mnie patrzą... ~ evaaaPoproszę o jakiś dowód, że opisana sytuacja miała miejsce. Dziękuję. ~ asdDlatego ja dzieci posiadać nie planuję - i tak by mi zaraz zabrali. Poza tym nawet psy karzą... ~ Łukasza ja uważam że klaps nie jest niczym złym. nie myśle tu o biciu czy jak ta kobieta szarpaniu i... ~ izaBrak klapsów to niekoniecznie bezstresowe wychowanie. Trzeba ustalić dziecku granice i nie wolno... ~ kwiatekNie popieram tego co zrobiła ta matka, jeśli był tak jak autor opisuje. Zwrócić trzeba uwagę,... ~ R.M.A od kiedy to klaps zaszkodził? Nie maltretowanie i bicie bez opamiętania ale przywołanie do... ~ zeneoMądry i inteligentny zrozumie sens artykułu, w którym chodzi o problem bicia dzieci. I tak... ~ czastekNic dziwnego, że takie sytuacje się zdarzają, skoro ludzi bardziej oburza użycie słowa... ~ xxxc2

Akcja Nie bij mnie - kochaj mnie!

› bieżące 3 miesiące temu    7.04.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. nadesłane

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu wraz z Studenckim Kołem Naukowym Myśli Społecznej i Politycznej SENEKA włączają się do akcji „Nie bij mnie - kochaj mnie!” organizowanej już po raz drugi przez WOŚP w całej Polsce 16 kwietnia 2014 roku.

W grudniu 2013 roku po raz pierwszy pluszaki czekały na przechodniów na przystankach, ulicach, parkach w Warszawie, Zielonej Górze, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Rzeszowie, Poznaniu i Zduńskiej Woli. Nie były to jednak zwykłe misie - każdy z nich miał swoją historię. Często trudną i pełną niemiłych wspomnień.

Celem tej akcji, było zwrócenie uwagi przechodniów. Organizatorzy chcieli sprawić, że zatrzymają się na chwilę, przeczytają co pluszowy miś ma im do powiedzenia. Liczyła się reakcja! Chcieli pokazać, że warto jest podejść do małej, bezbronnej osoby. Sprawdzić co się dzieje, REAGOWAĆ! Fundacja WOŚP tworząc “Akcję MIŚ” chciała zwrócić uwagę na problem przemocy wobec dzieci. W dniach od 7 do 11 kwietnia br. w głównym holu budynku PWSZ w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 137 zostaną wystawione specjalne kartony, w których będzie można zostawiać pluszaki.

Poszukujemy chętnych do pomocy w dniach 14. 04 - 15. 04. 2014 r. przy przygotowywaniu maskotek oraz roznoszeniu ich do wybranych punktów na terenie Elblągu dnia 14.04.2014 r. Zainteresowanych pomocą prosimy o zgłoszenie się do Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu przy ulicy Zw. Jaszczurczego 17 (pokój 26).

Aleksandra Thiede
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.